Warning: Creating default object from empty value in /home/goncae/public_html/wp-content/plugins/iron_elements/redux/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Özgeçmiş - goncaegeli.com

Özgeçmiş

Av. Gonca Egeli; ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olmuş,  1995-1996 tarihleri arasında avukatlık stajını tamamlamıştır. Ankara Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Borçlar Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku, Uluslararası Hukuk, Sözleşmeler ile Tanıma ve Tenfiz İşlemleri alanlarında, Yurt içinde ve Yurt dışında, yerli ve yabancı müvekkillerine Avukatlık & Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Gonca EGELİ, mesleği ile ilgili aktif olarak eğitimlere ve çalışmalara katılmakta, Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer almaktadır.

Süreli bir çok yayında hukuki danışmanlık görevini üstlenen Av. Gonca EGELİ’nin, makaleleri ve çalışmaları dergilerde yayınlanmıştır. Bunların yanı sıra katıldığı TV ve Radyo programları aracılığıyla insanları bilinçlendirme ve bilgilendirme konusunda çalışmaları bulunmaktadır.

Halen ortağı olduğu Egeli Hukuk & Arabulucuk Bürosunda meslek hayatına devam etmektedir.